header-image

Om oss i Veksthuset Rekruttering og Bemanningstjenester:

Hvor er bedriften din i morgen? Hvor er den om ett år, eller om tre år?

Uansett hvordan fremtiden ser ut, så vil vi du ha behov for gode talenter og arbeidskraft som kan ta din bedrift til neste nivå.

Som totalleverandør har vi rådgivere innen flere bransjer som salg, industri/produksjon, bygg/anlegg, økonomi/regnskap, ledelse og administrative funksjoner. Konseptet vårt med lokal tilstedeværelse og ressurspersoner med et sterkt engasjement gjør Veksthuset Rekruttering til din lokale rekruttering- og bemanningspartner.

Veksthuset Rekruttering har kandidater som har vært lenge i arbeidslivet og har lang erfaring og høy kompetanse, og yngre og sultne kandidater som ser etter et sted å vokse. Vi i Veksthuset anser en ny medarbeider som en langsiktig investering uansett hvor stor bedrift du har, og vi jobber for at du som arbeidsgiver skal få riktige kandidater til rett tid.

Oss i Veksthuset Rekruttering

Vi har drevne konsulenter og rådgivere med en lokal tilstedeværelse på flere steder i landet som vil stå ved din side og hjelpe deg med rekruttering og bemanning av nye medarbeidere.

Victoria Halvorsdotter
ØkonomiansvarligOslo
+47 913 06 633
victoria@vhr.no
Randi Stensby
Avdelingsleder HamarHamar
+47 917 48 306
randi@vhr.no
Gry Matsen
RådgiverHamar
+47 950 55 784
gry@vhr.no
Kim Heggelund
ON/OffshoreMidt-Norge
+47 414 63 009
kim@vhr.no
Tone M Severin
Avdelingsleder TrondheimMidt-Norge
+47 450 80 772
tone.severin@vhr.no
Kjell Solem
Senior RådgiverMidt-Norge
+47 932 38 757
kjell@vhr.no
Trond Ingvaldsen
Avd. LederBrumunddal
+47 909 70 559
trond@vhr.no
Iselin Nyhagen Olsen
ProsjektkoordinatorGudbrandsdalen
+47 918 84 772
iselin@vhr.no
Rita Holen
Personal- og markedskoordinator / HMS ansvarligGudbrandsdalen
+47 938 81 623
rita@vhr.no
Knut Nyhagen
Avd.leder/RådgiverGudbrandsdalen
+47 918 84 277
knut@vhr.no
Dag Stenhammer
RådgiverElverum
+47 470 23 833
dag@vhr.no
Kirsten Dorp
KontormedarbeiderElverum
+47 477 58 847
kirsten@vhr.no
Geir Bjerke Myreng
Partner/Senior RådgiverElverum
+47 918 44 655
geir@vhr.no
Sigmund Høye
Partner/Senior RådgiverElverum
+47 918 42 926
sigmund@vhr.no
Tone Medbøe
RådgiverOslo
+47 458 76 916
tone@vhr.no
Sølve Hogner Aarflot
Partner/Senior RådgiverOslo
+47 938 08 985
solve@vhr.no
Kjetil Ramdal
Rådgiver ITOslo
+47 941 39 901
kjetil@vhr.no
Christian Amundsen
Administrerende direktørOslo
+47 913 01 608
christian@vhr.no

Her finner du vårt hovedkontor

Vårt hovedkontor ligger sentralt til i Oslo på Grensen 12, ikke så langt fra Stortinget.